Monitoring
IP
Aplikacje
internetowe
Okablowanie
strukturalne
Wyposażenie
serwerowni
Projekty
IT
Jesteś tutaj: Strona główna > Artykuły > Listwa zasilająca zarządzalna przez LAN

Listwa zasilająca zarządzalna przez LAN

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu zdalnie sterowaną listwę zasilającą Koukaam NETIO-230B, która pozwala na kontrolę urządzeń zewnętrznych podłączonych do wyjścia 230V za pośrednictwem sieci. Wyposażona jest w interfejs WWW, dzięki czemu mogą Państwo kontrolować stany na wyjściach każdego z gniazd za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej, bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania. NETIO-230B pozwala na podłączenie praktycznie każdego urządzenia zasilanego 230V.

Zdalnie sterowana listwa zasilająca Koukaam NETIO-230B

Listwa wyposażona jest w  funkcję Watchdog. Jesto to układ czasowy oczekujący na potwierdzenie poprawnej pracy od kontrolowanego urządzenia co określony czas. Brak potwierdzenia uważa za błąd i naprawia go w tym przypadku przez restart. Watchdog jest instalowany w systemach, które działają często bez obsługi człowieka, ich nieprzerwane działanie jest bardzo ważne lub działanie nieprzewidziane może być niebezpieczne. Z tego względu listwa NETIO-230B świetnie sprawdza się do automatycznego lub ręcznego restartu zdalnego  zawieszonych serwerów, nieosiągalnych urządzeń infrastruktury sieciowej itp. NETIO-230B może, dzięki temu znacznie obniżyć koszty przeznaczone na osobistą interwencję inżyniera.

Zmiany (włączanie/wyłączenie) na wyjściach gniazd mogą być sterowane za pomocą wbudowanego harmonogramu lub ręcznie za pomocą przycisków na przednim panelu. NETIO-230B umożliwia łatwą integrację z większymi systemami, dzięki komendom telnet i CGI - mogą być np. kontrolowane przez automatyczne zewnętrzne skrypty itp.

Szczegółowy opis wraz z funkcjami oraz danymi technicznymi znajdą Państwo tutaj.

Infolinia
801 000 759
52 511 99 22
pn-pt 8:00-16:00 info@inter-comp.pl

Jak do nas trafić


Biuro handlowe
Inter-Comp.Pl
ul. Pogodna 13,
86-010 Koronowo