Monitoring
IP
Aplikacje
internetowe
Okablowanie
strukturalne
Wyposażenie
serwerowni
Projekty
IT
Jesteś tutaj: Strona główna > Artykuły > go1984 oprogramowania do kamer IP

go1984 oprogramowania do kamer IP

Artykuł archiwalny- produkt wycofany ze sprzedaży.

Oprogramowanie go1984  jest przeznaczone do prowadzenia profesjonalnego i skutecznego monitoringu za pomocą zamkniętej sieci telewizyjnej (CCTV) oraz sieci kamer IP połączonych przy pomocy sieci komputerowej. go1984 wyznacza nową jakość na rynku: jest łatwy w użyciu, oferuje wiele opcji i jest dostępny w umiarkowanej cenie.

logiware go1984 oprogramowanie do kamer IP

Program działa jako tak zwany "system hybrydowy", co oznacza że jest w stanie obsługiwać cyfrowe kamery sieciowe, jak również analogowe źródła obrazu za pośrednictwem serwerów lub kart video. Firmy stosujące analogową technologię video mogą użyć naszego oprogramowania jako pomocy przy przechodzeniu do cyfrowego świata. go1984 stanowi więc ważny element zabezpieczenia inwestycji.

 
 

go1984 oferuje wszystko co może być przydatne do prowadzenia profesjonalnej obserwacji CCTV włącznie z monitoringiem:

 
 

go1984 obsługuje sprzęt wielu znanych producentów, takich jak: Vivotek, Repotec, Edimax, IQinVision, Axis, Sony, JVC, Panasonic, Mobotix, Logitech, Intellinet i wielu innych.


Zakres możliwości aplikacji

Szeroki zakres obsługiwanego sprzętu oraz elastyczne możliwości połączenia i zastosowania, oferują duży obszar zastosowań aplikacji. Oprogramowanie go1984 najczęściej znajduje zastosowanie w:


go1984 logiware - podglad przez telefon 3G
 
Funkcje go1984 - wersja PRO:

Do pobrania:

Aktualną cenę oraz dostępność oprogramowania uzyskają Państwo kontaktując się z naszą firmą - dział kontakt. Zapraszamy!

Warto zobaczyć:

 


Infolinia
801 000 759
52 511 99 22
pn-pt 8:00-16:00 info@inter-comp.pl

Jak do nas trafić


Biuro handlowe
Inter-Comp.Pl
ul. Pogodna 13,
86-010 Koronowo