Monitoring
IP
Aplikacje
internetowe
Okablowanie
strukturalne
Wyposażenie
serwerowni
Projekty
IT
Jesteś tutaj: Strona główna > Artykuły > Obrotowa kamera IP Vivotek PZ7151

Obrotowa kamera IP Vivotek PZ7151

Artykuł archiwalny- produkt wycofany ze sprzedaży.

Vivotek INC.  zaprezentował nowy model kamery IP - Vivotek PZ7151, wyposażona jest w przetwornik CCD ze skanowaniem progresywnym oraz obiektywem typu pan-focus z 2,6x  zoomem optycznym, przeznaczoną do instalacji  w wewnętrznych systemach monitorowania wizyjnego w takich miejscach jak punkty sprzedaży, biura czy też banki.

Kamera IP Vivotek PZ7151, obrotowa kamera IP z zoomem optycznym
Źródło: Vivotek.com

 
Wraz z technologią skanowania progresywnego, kamera ta oferuje bardzo czysty, wysokiej jakości obraz wideo w przypadku przechwytywania obrazów szybko poruszających się obiektów bez żadnych „postrzępionych pixeli”.
W budowany w kamerę obiektyw typu pan-focus z zoomem optycznym 2.6x zapewnia większą głębie ostrości co przekłada się na wyraźne obiekty znajdujące się zarówno blisko kamery jak i będące w oddali.  Z 3500 obrotem w poziomie i 1250 obrotem w pionie, kamera umożliwia efektywne monitorowanie przez użytkownika dużego obszaru.

Obrotowa kamera IP Vivotek 
Źródło: Vivotek.com
 
Wbudowanym w kamerę SoC (chipset) Vivoteka, kamera PZ7151 umożliwia użytkownikom czerpanie korzyści z zaawansowanej technologii kodowania. Obsługa jednoczesnych 2-ch strumieni, umożliwia użytkownikom podgląd obrazu wideo zarówno w kompresji MJPEG jak i MPEG-4 z poziomu przeglądarki WEB lub telefonu 3G. Sieć bezprzewodowa i zasilanie poprzez Ethernet (PoE) pomaga zredukować problemy z okablowaniem. Kamera Vivotek PZ7151 dostarczana jest z bezpłatnym, 16 kanałowym oprogramowaniem do rejestracji obrazu wideo, które pomaga użytkownikowi budować łatwy w użyciu system wideo IP.

 

Aktualną cenę oraz dostępność urządzenia uzyskają Państwo kontaktując się z naszą firmą - dział kontakt. Zapraszamy!


Warto zobaczyć:

 


Infolinia
801 000 759
52 511 99 22
pn-pt 8:00-16:00 info@inter-comp.pl

Jak do nas trafić


Biuro handlowe
Inter-Comp.Pl
ul. Pogodna 13,
86-010 Koronowo