Monitoring
IP
Aplikacje
internetowe
Okablowanie
strukturalne
Wyposażenie
serwerowni
Projekty
IT
Jesteś tutaj: Strona główna > Artykuły > Zewnętrzna kamera IP Vivotek

Zewnętrzna kamera IP Vivotek

Artykuł archiwalny- produkt wycofany ze sprzedaży.

VIVOTEK SD7151 to zewnętrzna kamera IP z trybem dzień/noc  wyposażona w obiektyw z 18x zoomem idealna do profesjonalnych zastosowań w systemach IP CCTV.. Jest to kolejny ważny produkt w portfolio Vivoteka z serii profesjonalnych kamer z progresywnym skanowaniem.


Zewnetrzna kamera IP Vivotek SD7151, kamera sieciowa, kamera IP dzien/noc
Źródło: Vivotek.com

Wysokiej jakości mechanizm pan/tilt pozwala na wykonywanie szybkich i precyzyjnych ruchów w zakresie 360o w poziomie oraz 90o w pionie. Można łatwo kontrolować pozycję obiektywu za pomocą myszki lub używając joystick’a śledząc interesujące nas obiekty oraz zaprogramować do 128 presetów.

 

Zastosowany obiektyw SONY z 18x zoomem optycznym w połączeniu z przetwornikiem CCD z progresywnym skanowaniem tej kamery sieciowej pozwala nam nie tylko na otrzymanie idealnego zbliżenia z niebywałą ilością szczegółów z dużej odległości ale również na otrzymanie krystalicznie czystego i ostrego jak brzytwa obrazu szybko poruszających się obiektów bez postrzępionych krawędzi.

 

Funkcja day & night czyni tą kamerę idealną do pracy w różnych warunkach oświetleniowych. Kiedy oświetlenie będzie słabsze, filtr IR zostanie automatycznie usunięty co pozwoli na pracę kamery przy oświetleniu IR. W międzyczasie kamera przełączy się automatycznie w tryb czarno-biały zapewniając optymalną jakość obrazu przez cały czas.

 

Więcej zaawansowanych funkcji takich jak obsługa mobilnego podglądu w technologii 3GPP i dwukierunkowego audio z protokołem SIP oraz cyfrowe I/O dla czujników oraz alarmów czynią kamerę SD7151 pełnowartościowa kamerą typu speed dome.

 

Jest to najlepsze rozwiązanie do różnorodnych przedsięwzięć takich jak monitoring lotnisk, autostrad, parkingów, pasaży handlowych gdzie wysoki poziom niezawodności oraz precyzja są zawsze wymagane.

Kluczowe funkcje: Aktualną cenę oraz dostępność urządzenia uzyskają Państwo kontaktując się z naszą firmą - dział kontakt. Zapraszamy!


Warto zobaczyć:

Infolinia
801 000 759
52 511 99 22
pn-pt 8:00-16:00 info@inter-comp.pl

Jak do nas trafić


Biuro handlowe
Inter-Comp.Pl
ul. Pogodna 13,
86-010 Koronowo