Monitoring
IP
Aplikacje
internetowe
Okablowanie
strukturalne
Wyposażenie
serwerowni
Projekty
IT
Jesteś tutaj: Strona główna > Artykuły > Vivotek FD7132 kopułowa kamera IP dzień/noc

Vivotek FD7132 kopułowa kamera IP dzień/noc

Artykuł archiwalny- produkt wycofany ze sprzedaży.

VIVOTEK FD7132 to nowa kamera ip z wysokiej klasy dzienno-nocnym przetwornikiem to idealne rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań w systemach monitoringu IP. Jest to kolejny ważny produkt w portfolio Vivoteka z serii profesjonalnych kamer z progresywnym skanowaniem. Produkt dostępny w ofercie regularnej [zobacz].

Vivotek FD7132 dzien/noc, czujnik PIR
Źródło: Vivotek.com

Kamera Vivotek FD7132 jest sieciową kamerą kopułową zaprojektowaną do monitoringu wewnątrz pomieszczeń. Model ten jest dzienno-nocnym odpowiednikiem kamery FD7131 a zastosowany w kamerze doświetlacz podczerwieni  o zasięgu do 15m oraz mechanicznie usuwany filtr IR zapewnia nam doskonałej jakości obraz zarówno w dzień jak i w nocy.

Wraz z zaawansowaną 3-kierunkową regulacją położenie obiektywu umożliwia bardzo wygodną instalacje na suficie lubi ścianie.. W celu zabezpieczenia przed fałszywymi alarmami została wyposażona w czujkę ruchu (PIR) która potrafi wykrywać ruch na podstawie zmiany temperatury otaczających obiektów.

Kamera została wyposażona w chip VVTK-100SoC umożliwiający dostarczenie dwóch strumieni naraz w rozdzielczości VGA(MPEG4/MJPEG). Dodatkowo kamera umożliwia zdalne oglądanie obrazów poprzez urządzenia mobilne wykorzystując technologie 3GPP. Kamera obsługuję dwukierunkowe audio oraz funkcję PoE dzięki której instalacja systemu monitoringu sprowadza się do położenia jednego kabla sieciowego.

Vivotek FD7132


Warto zobaczyć:

 


Infolinia
801 000 759
52 511 99 22
pn-pt 8:00-16:00 info@inter-comp.pl

Jak do nas trafić


Biuro handlowe
Inter-Comp.Pl
ul. Pogodna 13,
86-010 Koronowo