Monitoring
IP
Aplikacje
internetowe
Okablowanie
strukturalne
Wyposażenie
serwerowni
Projekty
IT
Jesteś tutaj: Strona główna > Artykuły > FRITZ!Box Fon WLAN 7270

FRITZ!Box Fon WLAN 7270

Artykuł archiwalny- produkt wycofany ze sprzedaży.

Firma AVM wprowadziła na rynek router nowej generacji: FRITZ!Box Fon WLAN 7270. Najnowszy model FRITZ!Box oferuje w jednym urządzeniu niespotykaną  funkcjonalność. Nowy standard WLAN N zapewnia optymalną transmisję danych, dźwięku i filmów.  FRITZ!Box Fon WLAN 7270 to pierwsze urządzenie, które oprócz slotów analogowych i ISDN ma również wbudowaną stację bazową DECT.

Fritz!BOX FON WLAN 7270

Bogate funkcje oprogramowania: wirtualny faks, automatyczna sekretarka czy VPN, oferują różnorodne możliwości zastosowania urządzenia. FRITZ!Box Fon WLAN 7270 obsługuje łącza ADSL zarówno w standardzie Annex A jak i Annex B. Po raz pierwszy w tej klasie urządzenia zastosowano wsparcie dla technologii CAT-IQ. Nowy FRITZ! jest w pełni przygotowany do obsługi telefoni HD, która niebawem zawita do naszych domów.

AVM Fritz!Box FON WLAN 7270

FRITZ!Box Fon WLAN 7270 umożliwia łatwe i komfortowe telefonowanie, zarówno przez internet jak i przez linię tradycyjną. Do urządzenia można podłączyć już posiadane telefony. Dzięki nowej zintegrowanej stacji bazowej DECT możliwe są także bezprzewodowe połączenia. Do bazy można podłączyć nawet sześć mobilnych urządzeń i każdemu z nich przypisać własny numer oraz własną automatyczną sekretarkę. Za pomocą jednego przycisku, łatwo i szybko można połączyć zestaw DECT z FRITZ!Box. DECT pozwala na trzy równoczesne bezprzewodowe rozmowy.

W ofercie naszej znajdą Państwo również urządzenia:
Aktualną cenę oraz dostępność urządzenia uzyskają Państwo również kontaktując się z naszą firmą - dział kontakt. Zapraszamy!

Infolinia
801 000 759
52 511 99 22
pn-pt 8:00-16:00 info@inter-comp.pl

Jak do nas trafić


Biuro handlowe
Inter-Comp.Pl
ul. Pogodna 13,
86-010 Koronowo