Monitoring
IP
Aplikacje
internetowe
Okablowanie
strukturalne
Wyposażenie
serwerowni
Projekty
IT
Jesteś tutaj: Strona główna > Artykuły > Vivotek IP7130 - nowa kamera sieciowa

Vivotek IP7130 - nowa kamera sieciowa

Artykuł archiwalny- produkt wycofany ze sprzedaży.

Vivotek IP7130 to nowa tania kamera IP to zastosowań wewnętrznych takich jak: biura, hale przemysłowe, apteki oraz klatki schodowe ale również dzięki możliwości instalacji w obudowie hermetycznej sprawdza się również w instalacjach na zewnątrz budynku. Kamera IP7130 wspiera detekcję manipulacji, która w czasie rzeczywistym wykrywa utratę danych w manipulowanej kamerze. Gdy kamera jest zablokowana, zmieniony zostanie jej kierunek patrzenia, lub zostanie zamalowana - kamera natychmiast generuje alarm zgodnie z ustawieniami.

 
Vivotek IP7130 - tania kamera IP
Źród
ło: Vivotek.com


Z dostarczaną opcją dual-stream Vivotek IP7130 pozwala ponadto na dostarczanie dwóch strumieni wideo w różnych rozdzielczościach, z różną ilością klatek, oraz jakością obrazu dla indywidualnej rejestracji lub wymagań przepustowości. Obraz może być wyświetlany w formacie VGA dla monitoringu w czasie rzeczywistym , lub mniejszej rozdzielczości na telefonie w technologii 3GPP, dając użytkownikowi wysoki poziom elastyczności dostosowany do różnych platform. Zintegrowane opcja zasilania PoE zgodnego z 802.3af redukuje problemy z okablowaniem.

Wraz z innymi zaawansowanymi funkcjami zawierającymi dwukierunkowe audio Z wykorzystaniem protokółu SIP, cyfrowe I/O, oraz transmisją zaszyfrowanych danych przez HTTPS, oraz darmowe 32-kanałowe oprogramowanie ST7501. Podsumowując: Vivotek IP7130 jest dobrym wyborem dla klientów którzy wymagają dobrej jakości w swoich inwestycjach.

Warto zobaczyć:

Infolinia
801 000 759
52 511 99 22
pn-pt 8:00-16:00 info@inter-comp.pl

Jak do nas trafić


Biuro handlowe
Inter-Comp.Pl
ul. Pogodna 13,
86-010 Koronowo