Monitoring
IP
Aplikacje
internetowe
Okablowanie
strukturalne
Wyposażenie
serwerowni
Projekty
IT
Jesteś tutaj: Strona główna > Produkty

Vivotek IB8367A

( jest zewnętrzną kamerą IP, która umożliwia uzyskanie obrazu doskonałej jakości w rozdzielczości 1920x1080px z szybkością 30 klatek na sekundę. Technologa Smart Stream optymalizuje rozdzielczość obrazu w celu zwiększenia dostępnej szerokości pasma sieciowego. Smart IR automatycznie reguluje natężenie światła podczerwieni (IR), aby uniknąć efektu prześwietlenia w trybie nocnym. Kamera może przechwytywać większą powierzchnię sceny niż standardowa kamera VGA, istotnie redukując liczbę zainstalowanych kamer. Tryb dzień/noc, usuwalny filtr IR oraz wbudowane diody IR o efektywnym zasięgu do 30m sprawiają, że kamera zapewnia użytkownikowi dostarczenie wyraźnych obrazów z różnego rodzaju terenu nie tylko w dzień, ale również w nocy.)

  

Vivotek IB8367A posiada zaawansowane funkcje takie jak wykrywanie sabotażu, zasilanie PoE, dwukierunkowe audio sprawiają, że IB8367A jest niezaprzeczalnie najlepszym wyborem dla najbardziej wymagających zastosowań monitoringu zewnętrznego jak np. parkingi, wejścia do budynków, stacje benzynowe i wiele innych miejsc publicznych. Obiektyw zmiennoogniskowy P-iris 2.8~12mm z wbudowanym silniczkiem krokowym, który automatycznie dostosowuje otwarcie przysłony oraz utrzymuje ją na optymalnym poziomie przez cały czas. Obudowa typu "Bullet" o klasie szczelności IP66 jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe takie jak np. deszcz lub kurz. W celu łatwego zarządzania i ochrony przed manipulacją oraz wandalizmem IB8367A wyposażona jest w uchwyt montażowy, dzięki któremu okablowanie ukryte jest wewnątrz urządzenia. Wbudowany slot kart SD/SDHC/SDXC oferuje dogodną oraz poręczną opcję lokalnego przechowywania danych, aby zapobiec ich utracie w przypadku rozłączenia z siecią. Dodatkowo kamera dysponuje funkcją WDR (szeroki zakres dynamiki), która pozwala na realistyczne odwzorowanie zarówno ciemnych jak i jasnych obszarów w monitorowanym obszarze. Użytkownik ma możliwość uzyskania wielu strumieni jednocześnie, które mogą być skonfigurowane wg indywidualnych potrzeb, w różnych rozdzielczościach, z różną ilością klatek oraz dostosowaną do swoich wymagań jakością obrazu. Ponadto technologia 3D Noise Reduction zmniejsza szumy przy słabym oświetleniu uzyskując ekstremalnie czysty oraz wyraźny obraz. Technologia kompresji H.264 wspierana przez Vivotek IB8367A znacząco redukuje rozmiary plików oraz zmniejsza obciążenie pasma. Strumieniowanie może odbyć się również w formacie MJPEG.


UWAGA!
W zestawie z kamerą brak zasilacza. Odpowiedni zasilacz można zakupić w naszym sklepie.

Specyfikacja kamery:
 
 • Kompresja w czasie rzeczywistym H.264 oraz MJEPG (Dual Codec)
 • Technologia Smart Stream i Smart IR
 • 3D Noise Reduction
 • Usuwalny filtr IR-cut dla funkcji Dzień i Noc
 • Zmiennoogniskowy obiektyw P-iris 2.8 - 12mm
 • Wbudowane diody IR o efektywnym zasięgu do 30m
 • 2-megapikselowy przetwornik CMOS
 • Do 30 fps przy rozdzielczości 1920x1080
 • Obudowa o klasie szczelności IP66 odporna na niekorzystne warunki pogodowe
 • Wbudowany slot kart SD/SDHC/SDXC dla przechowywania lokalnego w kamerze
 • Zasilanie PoE 802.3af
 • WDR pozwalający na realistyczne odwzorowanie ciemnych jak i jasnych obszarów w monitorowanym obszarze
 • Uchwyt montażowy, dzięki któremu okablowanie ukryte jest wewnątrz urządzenia
 • Wsparcie ONVIF Standard ułatwiający integrację i zwiększenie interoperacyjności 

Gwarancja: 24 m-c


Potrzebujesz fachowej porady w wyborze sprzętu?
zadzwoń - 801-000-759, 52-382-44-00 - pomożemy.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Inter-Comp.Pl www.inter-comp.pl office@inter-comp.pl tel./fax: (52) 382-44-00, (52) 511-91-44
Wszystkie znaki towarowe użyte w serwisach www należących do Inter-Comp.Pl należą do odpowiednich właścicieli.

Zobacz również
Infolinia
801 000 759
52 511 99 22
pn-pt 8:00-16:00 info@inter-comp.pl

Jak do nas trafić


Biuro handlowe
Inter-Comp.Pl
ul. Pogodna 13,
86-010 Koronowo