Monitoring
IP
Aplikacje
internetowe
Okablowanie
strukturalne
Wyposażenie
serwerowni
Projekty
IT
Jesteś tutaj: Strona główna > Produkty

Bramka VoIP Planex VTL-AT110

(1xFXS, 1xPSTN, 1xLAN, 1xWAN, QoS dla VoIP)

  

Planex stworzył nową rodzinę bramek VoIP VTL-AT200/VTL-AT110 wyposażoną w jeden/dwa porty FXS do podłączenia zwykłego analogowego telefonu lub fax'u. Każdy z telefonów może działać niezależnie pod innym kontem SIP i numerem zewnętrznego operatora. Dzięki wbudowanej funkcji QoS i ToS, urządzenie dostarcza doskonałą jakość dźwięku nawet w wypadku bardzo dużego obciążenia interface'u LAN.

Urządzenia obsługują większość popularnych codec'ów : ILBC, G.726 (16,24,32,40 Kbps), G.729AB, G.711.
VTL-110/200 pozwala na wykorzystanie wszystkich funkcji dostarczanych przez operatora, takich jak przekierowanie rozmowy, połączenie oczekujące, przekierowania na wybrane numery.

PCI zadbał o wprowadzenie do urządzeń statystyki połączeń z dokładną datą i czasem prowadzenie rozmowy. Każda z bramek posiada port PSTN umożliwiający odbieranie rozmów przychodzących z tradycyjnych sieci miejskich.

Seria bramek VTL jest tanim, elastycznym, dostarczającym bardzo dobrą jakość rozmów rozwiązaniem VoIP dla Klienta końcowego.

Wizard konfiguracyjny :
Dzięki zaimplementowaniu szablonów konfiguracyjnych, wprowadzenie ustawień operatora SIP jest jeszcze prostsze niż kiedykolwiek.

Router - wbudowany router :
Bramki posiadają funkcję router'a, umożliwia to wykorzystanie urządzenia do dzielenia łącza na kilka komputerów, dodatkowo zaawansowane funkcje takie jak: static routing, przekierowania, NAT, filtrowanie pakietów. filtr URL, detekcja intruzów, umożliwiają inteligentne zarządzanie siecią w domu lub biurze.

Protokoły kodowania dźwięku :
PCI wykorzystał w urządzeniach szeroką gamę najnowszych rozwiązań w zakresie kodowania dźwięku. Udostępnił parametryzację ich ustawień w zależności od warunków sieci w jakich znajduje się VTL-ATxxx, począwszy od zmiany długości pakietu po procentową stratę pakietów RTP. Wszystkie te funkcjonalności pozwalają na czystą i nieprzerwaną rozmowę tak długo jak tego chce użytkownik.

QoS - priorytetowanie ruchu :
Mechanizmy zarządzania jakością usług QoS ( Quality of Service ) umożliwiają jednoczesny przesył głosu i danych bez ujemnego wpływu na jakość rozmowy

Auto Provison :
Funcjonalność auto provisioningu pozwala na to aby bramka VTL mogła pobrać ustawienia konta SIP specyficzne dla provider'a, bez potrzeby żmudnej konfiguracji. Wystarczy wskazać serwer z którego zostaną pobrane ustawienia bramki i użytkownik może korzystać ze swojego konta.

Prowadzenie rozmów peer 2 peer :
Opcja rozmów IP - IP dostarcza możliwości prowadzenia rozmów poprzez sieć Internet znając jedynie IP rozmówcy. Do realizacji tego typu rozmowy nie ma potrzeby korzystania z SIP proxy serwera operatora.

Dodatkowy port PSTN/FXO : Ideą która towarzyszyła powstaniu serii urządzeń VTL było stworzenie rozwiązania pozwalającego na swobodne korzystanie i prowadzenie rozmów VoIP bez potrzeby rezygnacji z obecnych ustawień. Port PSTN pozwala na jednoczesne podłączenie operatora SIP jak i opertatora tradycyjnej sieci miejskiej.

Gwarancja: 24 m-c


Potrzebujesz fachowej porady w wyborze sprzętu?
zadzwoń - 801-000-759, 52-382-44-00 - pomożemy.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Inter-Comp.Pl www.inter-comp.pl office@inter-comp.pl tel./fax: (52) 382-44-00, (52) 511-91-44
Wszystkie znaki towarowe użyte w serwisach www należących do Inter-Comp.Pl należą do odpowiednich właścicieli.

Zobacz również
Infolinia
801 000 759
52 511 99 22
pn-pt 8:00-16:00 info@inter-comp.pl

Jak do nas trafić


Biuro handlowe
Inter-Comp.Pl
ul. Pogodna 13,
86-010 Koronowo