Monitoring
IP
Aplikacje
internetowe
Okablowanie
strukturalne
Wyposażenie
serwerowni
Projekty
IT
Jesteś tutaj: Strona główna > Aplikacje internetowe > Portfolio

Portfolio

Dział rozwiązań internetowych Inter-Comp.Pl oferuje swoim Klientom projektowanie i realizację serwisów www, rozbudowanych portali korporacyjnych oraz aplikacji internetowych, które wspierane są nowoczesnymi, wydajnymi i bezpiecznymi technologiami. Poniżej przedstawiamy Państwu niewielką część wykonanych przez nas prac: 

 
www.kancelaria-lexnet.pl - strona internetowa Kancelarii Radcy Prawnego Lexnet. Serwis uruchomiony w oparciu o autorskie rozwiązanie CMS naszej firmy pozwalające użytkownikom na swobodne aktualizowanie treści w serwisie.
 
       
 
www.koldry-posciele.pl - strona internetowa firmy produkującej kołdry, poduszki i pościele. Serwis uruchomiony w oparciu o autorskie rozwiązanie CMS naszej firmy pozwalające użytkownikom na swobodne aktualizowanie treści na stronie.
 
       
 
www.motosklep.info - sklep internetowy firmy zajmującej się sprzedażą części zamiennych do motocykli. Serwis uruchomiony w oparciu o oprogramowanie firmy SOTE.
 
       
 
www.bushpig.pl - sklep internetowy firmy zajmującej się sprzedażą quadów i części zamiennych. Serwis uruchomiony w oparciu o oprogramowanie firmy SOTE.
 
       
 
www.meblowy-raj.pl - sklep internetowy firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą mebli. Serwis uruchomiony w oparciu o oprogramowanie firmy SOTE.
 
       
 
www.pitosz.pl - sklep internetowy firmy zajmującej się sprzedażą narzędzi. Serwis uruchomiony w oparciu o oprogramowanie firmy SOTE.
 
       
 
www.chemirol.com.pl - strona internetowa jednej z największych firm w województwie kujawsko - pomorskim - CHEMIROL Sp. z o.o. Działając na rynku rolnym nieprzerwanie od blisko dwóch dekad firma Chemirol realizuje, we współpracy ze swoimi kontrahentami i klientami, idee nowoczesnego rolnictwa. Serwis uruchomiony na autorskim systemie CMS naszej firmy, pozwalający na swobodną edycję zamieszczonych treści i elementów graficznych.
 
       
 
www.sklep.auto-line.pl - sklep internetowy firmy zajmującej się sprzedażą części i akcesoriów motoryzacyjnych. Na życzenie klienta wykorzystaliśmy oprogramowanie SOTE, do którego dołączyliśmy autorski projekt graficzny. Dzięki olbrzymim możliwością aplikacji i naszym doświadczeniu w praktycznym wykorzystaniu sklepu internetowego stworzyliśmy idealną platformę do sprzedaży części i akcesoriów motoryzacyjnych klienta.
 
       
 
www.galkor.pl - strona internetowa firmy poruszającej się w branży galwanotechnicznej. W ofercie zfirmy najdą Państwo kompletne linie galwaniczne wraz ze sterowaniem, oczyszczalnie ścieków, pełne zaplecze urządzeń potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania galwanizerni wraz z szeroką gamą produktów chemicznych. Serwis oparty jest na autorskim systemie CMS naszej firmy pozwalający użytkownikom na swobodne aktualizowanie treści na stronie.
 
       
 
www.naszahipoteka.pl - strona internetowa firmy zajmującej się udzielaniem wszelkiego rodzaju kredytów oraz proponowaniem różnego rodzaju inwestycji. Serwis oparty jest na autorskim systemie CMS naszej firmy pozwalający użytkownikom na swobodne aktualizowanie treści na stronie.
 
       
 
www.wszystko-mrozone.pl - sklep internetowy firmy zajmującej się sprzedażą mrożonek. Sklep oparty jest na autorskim systemie Sklepu Internetowego naszej firmy pozwalający użytkownikom na swobodne prowadzenie sprzedaży przez Internet.
 
       
 
www.gustodecoris.pl - strona internetowa cukierni Gusto Decoris (Smakować Piękno). Firma zajmuje się głównie produkcją różnorodnych tortów w związku z czym udostępniliśmy klientowi możliwość dodawania zdjęć swoich prac do posegregowanego katalogu oferty. Poza tym stronka oparta jest na autorskim systemie CMS naszej firmy pozwalający użytkownikom na swobodne aktualizowanie treści. Do serwisu dołączono moduły: aktualności, księga gości , formularz kontaktowy.
 
       
 
www.sklepmotonet.pl - sklep internetowy firmy zajmującej się sprzedażą części motocyklowych. Na życzenie klienta wykorzystaliśmy ogólnodostępny sklep internetowy SOTE, do którego dołączyliśmy autorski projekt graficzny. Dzięki olbrzymim możliwością aplikacji i naszym doświadczeniu w praktycznym wykorzystaniu sklepu internetowego stworzyliśmy idealną platformę do sprzedaży części motocyklowych klienta.
 
       
 
www.fbrokers.pl - serwis internetowy firmy zajmującej sferą finansową, udzielaniem różnego rodzaju kredytów, leasingów czy ubezpieczeń. Strona stworzona w oparciu  o autorski system CMS naszej firmy pozwalający użytkownikom na swobodne aktualizowanie treści. Do serwisu dołączono moduł: aktualności, giełdy, banerów oraz formularz kontaktowy.

Wykorzystane technologie:
PHP, CSS, HTML, FLASH, MySQL

 
       
 
www.softmaks.pl - serwis internetowy firmy Softmaks.Pl zajmującej się tworzeniem oprogramowania do prowadzenia firm. Strona stworzona w oparciu  o autorski system CMS naszej firmy pozwalający użytkownikom na swobodne aktualizowanie treści. Do serwisu dołączono moduł: aktualności.

Wykorzystane technologie:
PHP, CSS, HTML, FLASH, MySQL

 
       
 
www.okna.koronowo.pl - serwis internetowy firmy P.T.H. DANTE zajmującej się dystrybucją i montażem drzwi i okien. Strona stworzona w oparciu  o autorski system CMS naszej firmy pozwalający użytkownikom na swobodne aktualizowanie treści. Do serwisu dołączono moduł: aktualności i statystyk.

Wykorzystane technologie:
PHP, CSS, HTML, FLASH, MySQL

 
       
 
www.tatraserwis.pl - serwis internetowy firmy "TATRASERWIS" zajmującej się usługami alpinistycznymi. Strona oparta jest o autorski system CMS naszej firmy pozwalający użytkownikom na swobodne aktualizowanie treści. Do serwisu dołączono następujące moduły: aktualności, referencji, galerii.

Wykorzystane technologie:
PHP, CSS, HTML, FLASH, MySQL

 
       
Korbud Józef Korczak  
www.korbud-koronowo.pl - serwis internetowy firmy z branży budowlanej "Korbud" Józef Korczak przedstawiający zakres wykonywanych czynności oraz sprzedawanych prefabrykatów i betonu. Strona dodatkowo wyposażona jest w aplikację pozwalającą na wprowadzanie i zarządzanie aktualnościami.

Wykorzystane technologie:
PHP, CSS, HTML, FLASH, MySQL
 
       
DOMI'S TOUR  
www.domis-tour.com - serwis internetowy firmy Domi's Tour w pełni poświecony przewozom międzynarodowym do krajów Europy Zachodniej, w tym głównie Niemiec. Strona dodatkowo wyposażona jest w aplikację pozwalającą na wprowadzanie i zarządzanie aktualnościami.

Wykorzystane technologie:
PHP, CSS, HTML, FLASH, MySQL
 
       
 Spójnia Białe Błota  
www.spojnia.bialeblota.pl - serwis internetowy klubu sportowego Spójnia Białe Błota przedstawiający aktualne opisy meczów, wyniki spotkań. Strona wyposażona jest w aplikację CMS umożliwiającą zarządzanie treścią, automatyczne zliczanie wyników, statystyk oraz prezentowanie ich na stronie.

Wykorzystane technologie:
PHP, CSS, HTML, FLASH, MySQL
 

 

 


Infolinia
801 000 759
52 511 99 22
pn-pt 8:00-16:00 info@inter-comp.pl

Jak do nas trafić


Biuro handlowe
Inter-Comp.Pl
ul. Pogodna 13,
86-010 Koronowo