Monitoring
IP
Aplikacje
internetowe
Okablowanie
strukturalne
Wyposażenie
serwerowni
Projekty
IT
Jesteś tutaj: Strona główna > Zwroty

Zwroty

W celu realizacji naprawy gwarancyjnej produktu prosimy dostarczyć go za pośrednictwem poczty, firmy kurierskiej, bądź osobiście na nasz adres wraz z opakowaniem w miarę możliwości kompletem wyposażenia oraz dokumentami zakupu. Prosimy również pamiętać o podaniu adresu zwrotnego oraz opisu usterki. Jeśli produkt posiada gwarancję door-to-door realizowaną bezpośrednio przez producenta prosimy o postępowanie zgodne z informacjami zawartymi na karcie gwarancyjnej producenta dostarczonej wraz z zakupionym produktem. Dla ułatwienia obsługi naprawy/zwrotu prosimy również o wypełnienie formularza reklamacyjnego, który znajdą Państwo na stronie - [system RMA]. 

Zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 30 maja 2014 roku „O prawach konsumenta”) Konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru. Szczegółowe zasady odstąpienia od umowy i zwrotów towarów opisane są w regulaminie oraz w informacji konsumenckiej dostępnej na stronie głównej sklepów - sekcja: Dla kupujących

UWAGA! - Towar sprzedawany do celów związanych z działalnością gospodarczą nie podlega odpowiedzialności z tytułu rekojmii za wady fizyczne  (Art. 558 par. 1 Kodeksu Cywilnego). Zwrot towarów zakupionych w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą (klient nie będący konsumentem) możliwy jest tylko w szczególnych przypadkach po stosownych ustaleniach warunków.

Infolinia
801 000 759
52 511 99 22
pn-pt 8:00-16:00 info@inter-comp.pl

Jak do nas trafić


Biuro handlowe
Inter-Comp.Pl
ul. Pogodna 13,
86-010 Koronowo